שיחות בינלאומיות

כל מה שרציתם לדעת על שיחות בינלאומיות

אם היינו מדברים אתכם על שיחות בינלאומיות לפני 15 שנה, סביר להניח שהייתם חושבים שמדובר על עניין אשר רלוונטי רק לאנשי עסקים כאלה או אחרים המסתובבים ברחבי העולם כולו, או למי שרוצה לדבר עם בת הדודה שלו מארה"ב פעם בשנה בפסח או ביום הולדת שלה. יחד עם זאת, היום המצב השתנה מקצה לקצה בתחום זה. כיום השיחות הללו הפכו להיות הרבה יותר נפוצות בקרב מגוון רחב של אנשים בעולם כולו. אנשים מקיימים שיחות טלפוניות כאלו באופן יום – יומי קבוע, באופן שבועי או חודשי – והעלויות גם הולכות ויורדות מידי שנה בשנה, מה שמשמח מאד את ציבור הצרכנים במדינת ישראל ללא כל ספק.

call003

גם אתם צריכים לדבר עם אנשים בחו"ל?

הנושא של שיחות בינלאומיות החל להתקיים עוד מהיום שבו יצרו את קווי הטלפון הראשונים. מרכזניות ידעו כיצד לקשר בין קווים בינ"ל שונים, ומרגע שהטכנולוגיה הלוויינית התפתחה – הדבר התרחש ביתר שאת. עם זאת, במשך עשרות שנים, שיחות בינלאומיות היו עניין יקר יחסית, ושיחה אחת בלבד הייתה יכולה לעלות 10 ש"ח – וזאת בנוגע לשיחה של שלוש דקות בלבד! כיום לעומת זאת, המצב הוא שונה לגמרי.

לדבר בפחות משקל

אם אתם תרצו לקיים היום שיחות בינלאומיות למשך שלוש דקות, אתם תגלו שיש חברות ישראליות שמציעות לכם תעריפים כל כך נמוכים, כך שהשיחה כולה תעלה פחות משקל אחד! לכן, אפשר גם לקיים שיחות ארוכות יותר בלב שקט. המחירים הם נמוכים מאד, והקווים הם איכותיים למדי. כדי לחייג לשיחות בינלאומיות יש צורך רק לחייג את הקידומת של חברת התקשורת, הקידומת של המדינה הזרה, והמספר שיוביל ליעד.

האם יש הבדלים?

חשוב להבין כי התעריפים עבור שיחות בינלאומיות אינם עשויים תמיד מיקשה אחת, ויש לעתים הבדלים בין המדינות השונות. עם זאת, יש חברות תקשורת שדווקא מציעות תעריפים אחידים לחלוטין – וזה כמובן יכול להיות יתרון אדיר עבורכם, שכן כך לא צריך לחשוב מה יקרה אם תתקשרו למקם מסוים.